Szkoły partnerskie

Rejestr szkół w programie ATP PL SUSE Linux

(według kolejności przystąpienia do programu)

Lp Nazwa szkoły Adres Strona www Nauczyciele – koordynatorzy programu
1 Computer College przy POW “AYA” ul. H. Modrzejewskiej 71
75-728 Koszalin
http://www.cc.edu.pl Zdzisław Knap
2 Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego ul. Jasnogórska 84/90
42-200 Częstochowa
http://tzn.edu.pl Sebastian Ślemp
3 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki ul. Limanowskiego 26/30
26-600 Radom
http://www.zst-radom.edu.pl Artur Rudnicki, Rafał Pietrzyk
4 Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Harcerska 12
44-355 Jastrzębie Zdrój
http://www.zs6sobieski.pl Barbara Halska
5 Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza ul. 1 Maja 47
78-100 Kołobrzeg
http://web.2lo.pl Norbert Frańczuk
6 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56
02-520 Warszawa
http://www.staff.edu.pl Alicja Karczmarczyk
7 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
http://www.zs1mm.edu.pl Małgorzata Beczek, Mirosław Paja
8 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
Instytut Matematyki i Informatyki
ul. Pocztowa 54A
22-100 Chełm
http://www.pwsz.chelm.pl Marek Mędrek
9 Prywatna Wyższa Szkoła Businessu, Administracji
i Technik Komputerowych
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa
http://www.pwsbia.edu.pl
10 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie Rynek 1
38-400 Krosno
http://www.pwsz.krosno.pl Robert Rajs
11 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica ul. Kossaka 1
26-300 Opoczno
http://zsp1opoczno.szkoly.lodz.pl Dariusz Kołodziejczyk
12 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 43
50-300 Mińsk Mazowiecki
http://www.mechanik.home.pl
13 Centrum Doskonalenia i Edukacji ul. Nowomiejska 25
87-800 Włocławek
http://www.cdie-wloclawek.pl
14 Zespół Szkół Łączności ul. Podwale Staromiejskie 51/52
80-845 Gdańsk
http://www4.zsl.gda.pl
15 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim ul. Czereśniowa 4e
66-400 Gorzów Wielkopolski
http://zstio-gorzow.pl Paweł Chaszczewski, Beata Chaszczewska, Robert Suchocki, Piotr Zatowka
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych „Cogito” ul. Matejki 5
41-100 Siemianowice Śląskie
http://www.zsp-cogito.pl Robert Gralikowski
17 Zespół Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka ul. Kasprzaka 19/21
01-211 Warszawa
http://www.kasprzak.edu.pl Marcin Gołębiecki, Jan Bogdan
18 Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych ul. Nowodworskiego 9-13
89-500 Tuchola
http://zsliatuchola.pl Tadeusz Pluschke
19 Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego ul. Wałowa 18
72-300 Gryfice
http://www.lochrobry.pl Maciej Dembiński
20 Zespół Szkół Nr 1 im. KEN ul. Szczecińska 47
78-400 Szczecinek
http://zs1ken.pl Janusz Kuczyński
21 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin
http://www.zspswidwin.pl Janusz Miętek
22 Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Pocztowa 8A
89-500 Tuchola
http://www.nowodworek.pl Sławomir Baturo
23 Zespół Szkół Samochodowych ul. Zamenhofa 142
61-139 Poznań
http://www.samochodowka.edu.pl Arkadiusz Borach
24 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli ul. Krobska 19
63-860 Pogorzela
http://www.pogorzela.edu.pl Krzysztof Rybka
25 Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu ul. Przełajowa 4
61-622 Poznań
http://www.zsl.poznan.pl Marcin Kubiak
26 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu ul. Marszałkowska 40
61-327 Poznań
http://www.zsepoznan.pl/ Marcin Kubiak

Zapraszamy do współpracy!

zapraszamy

One thought on “Szkoły partnerskie

  1. Pingback: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych COGITO » Informatycy z COGITO podnoszą (swój) poziom

Comments are closed.