Wyniki etapu ogólnopolskiego – międzyszkolnego konkursu “Potyczki Młodych Adminów 2016”

organizatorzymale
potyczki-adminow-2016smb

Zakończyliśmy etap ogólnopolski, międzyszkolny “Potyczek Młodych Adminów 2016“! Wzięło w nim udział 90 zespołów z 41 szkół.
Młodzi kandydaci na administratorów sieci komputerowych byli świetnie przygotowani merytorycznie.
15 pierwszych zespołów przechodzi do finału, który odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2016 w Warszawie.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa, a finaliści – certyfikaty CLA PL (Certified Linux Administrator).
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

lp punkty miejsce Nazwa zespołu szkoła
1 40 1 pma_2016_37 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
2 34 2 pma_2016_59 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
3 32 3 pma_2016_35 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
4 30 4 pma_2016_47 Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Gliwicach
5 28 5 pma_2016_17 Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
6 28 5 pma_2016_18 Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
7 28 5 pma_2016_34 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
8 24 6 pma_2016_54 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach
9 24 6 pma_2016_76 Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu
10 24 6 pma_2016_20 Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
11 23 7 pma_2016_27 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
12 22 8 pma_2016_10 Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
13 22 8 pma_2016_61 Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
14 22 8 pma_2016_81 Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
15 21 9 pma_2016_19 Technikum Informatyczne SCI
16 20 10 pma_2016_29 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
17 20 10 pma_2016_44 Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu
18 20 10 pma_2016_67 Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
19 20 10 pma_2016_90 Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
20 20 10 pma_2016_11 Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
21 19 11 pma_2016_7 Zespół Szkół nr 10 im. Stanislawa Staszica
22 19 11 pma_2016_8 Zespół Szkół nr 10 im. Stanislawa Staszica
23 19 11 pma_2016_31 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
24 19 11 pma_2016_87 Technikum nr 4 im. Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju
25 18 12 pma_2016_9 I Liceum Ogólnokształcące im.Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle
26 18 12 pma_2016_28 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
27 17 13 pma_2016_33 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
28 16 14 pma_2016_14 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych “Cogito” w Siemianowicach Śląskich
29 16 14 pma_2016_43 Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
30 16 14 pma_2016_52 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy k.Poznania
31 16 14 pma_2016_62 Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini
32 16 14 pma_2016_80 Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
33 16 14 pma_2016_60 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
34 15 15 pma_2016_30 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
35 15 15 pma_2016_46 Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Gliwicach
36 15 15 pma_2016_79 Zespół Szkół Technicznych o Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej
37 14 16 pma_2016_32 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie
38 14 16 pma_2016_36 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
39 14 16 pma_2016_45 Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu
40 14 16 pma_2016_49 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy k.Poznania
41 13 17 pma_2016_42 Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
42 12 18 pma_2016_21 Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
43 12 18 pma_2016_41 Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
44 12 18 pma_2016_51 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy k.Poznania
45 12 18 pma_2016_65 V Liceum Ogólnokształcące w Bielska-Bialej
46 12 18 pma_2016_89 Technikum nr 4 im. Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju
47 10 19 pma_2016_25 Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie
48 10 19 pma_2016_53 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach
49 10 19 pma_2016_88 Technikum nr 4 im. Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju
50 8 20 pma_2016_1 Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie
51 8 20 pma_2016_4 Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie
52 8 20 pma_2016_6 Zespół Szkół Technicznych w Chełmie
53 8 20 pma_2016_12 .Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu
54 8 20 pma_2016_15 Zespół Szkół nr 4 w Nowym Sączu
55 8 20 pma_2016_22 Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie
56 8 20 pma_2016_24 Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie
57 8 20 pma_2016_26 Technikum Informatyczne “Computer College” w Koszalinie
58 8 20 pma_2016_48 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie
59 8 20 pma_2016_50 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy k.Poznania
60 8 20 pma_2016_73 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach
61 8 20 pma_2016_74 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach
62 8 20 pma_2016_75 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu
63 6 21 pma_2016_2 Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie
64 6 21 pma_2016_3 Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie
65 6 21 pma_2016_5 Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie
66 6 21 pma_2016_68 Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
67 6 21 pma_2016_70 Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie
68 6 21 pma_2016_71 Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie
69 6 21 pma_2016_85 Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
70 6 21 pma_2016_86 Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
71 4 22 pma_2016_13 .Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu
72 4 22 pma_2016_16 Zespół Szkół nr 4 w Nowym Sączu
73 4 22 pma_2016_56 Noworudzka Szkoła Techniczna
74 4 22 pma_2016_66 V Liceum Ogólnokształcące w Bielska-Bialej
75 4 22 pma_2016_84 Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
76 3 23 pma_2016_64 Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu
77 0 pma_2016_23 Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach
78 0 pma_2016_38 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu
79 0 pma_2016_39 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu
80 0 pma_2016_40 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu
81 0 pma_2016_55 Noworudzka Szkoła Techniczna
82 0 pma_2016_57 Noworudzka Szkoła Techniczna
83 0 pma_2016_58 Noworudzka Szkoła Techniczna
84 0 pma_2016_63 Zespół Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini
85 0 pma_2016_69 Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie
86 0 pma_2016_72 Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie
87 0 pma_2016_77 Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana w Kaliszu
88 0 pma_2016_78 Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana w Kaliszu
89 0 pma_2016_82 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim
90 0 pma_2016_83 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu