Wyniki finału Potyczek Młodych Adminów 2015

organizatorzy

Za nami emocjonujące rozgrywki Finału Potyczek Młodych Adminów 2015! W sobotę 30 maja dwuosobowe zespoły przez trzy godziny rozwiązywały trudne, praktyczne zadania w pracowniach komputerowych Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu.
Trzydziestu młodych kandydatów na adminów systemów linuksowych zawzięcie walczyło do ostatniej minuty.
kołobrzeg_2015-potyczki adminów-13
Na pewno było to nie tylko emocjonujące, ale i kształcące wydarzenie 😉

kołobrzeg_2015-potyczki adminów-28Trzy zwycięskie zespoły to: I m. Daniel Sawka i Maciej Janiszewski, II m. Mateusz Gozdek, Piotr Czytański – oba zespoły z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie; III m. Piotr Bujakowski z V LO w Krakowie i Antonio Rodriguez z Zespołu Szkół nr 1 w Kołobrzegu. Pełne wyniki poniżej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału ponownie w przyszłym roku!

Miejsce UCZESTNICY Szkoła
1 Daniel Sawka,
Maciej Janiszewski
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
2 Mateusz Gozdek,
Piotr Czytański
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
3 Piotr Bujakowski,
Antonio Rodriguez
V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu
4 Kacper Karczmarzyk,
Aleksander Cichoń
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
5 Damian Herman,
Wojciech Połowniak
Technikum Informatyczne Szczecińskiego Collegium Informatycznego
6 Rafał Jarmakiewicz,
Marek Szyperek
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
7 Paweł Gryz,
Marcin Jędrzejewski
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
8 Bartosz Wojnarowicz,
Bartosz Rudnicki
Technikum Informatyczne Szczecińskiego Collegium Informatycznego
9 Patryk Sieradzki,
Karol Jarosiński
Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu
10 Artur Jamro,
Jakub Niemczuk
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu, II LO im. Romualda Traugutta w Częstochowie
11 Janusz Kapeluś,
Robert Laszuk
Technikum Informatyczne Szczecińskiego Collegium Informatycznego
12 Bartek Kowalski,
Sebastian Kaczmarek
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
13 Robert Pasiński,
Igor Wiśniewski
Technikum Informatyczne Szczecińskiego Collegium Informatycznego
14 Przemysław Kłódka,
Fabian Marcol
Technikum Informatyczne Szczecińskiego Collegium Informatycznego
15 Krzysztof Baracz,
Jacek Janicki
Zespół Szkół Nr 9 im. Romualda Traugutta w Koszalinie

Wszyscy uczestnicy Finału otrzymali certyfikaty SUSE CLA PL

certCLA-PLoraz upominki od firm SUSE i Mawilux S.A.

Zwycięzcy otrzymali ponadto 6 staży w korporacji SUSE, 5 wejściówek na konferencję NGSec od Compendium CE, nagrody rzeczowe od Zachodniopomorskiego Oddziału PTI.
SUSE (Novell Polska) ufundował wszystkim finalistom vouchery na międzynarodowy egzamin SUSE CLA. Egzamin, w języku angielskim, został przeprowadzony w piątek. Ponad połowa zdających (świetny wynik!) uzyskała międzynarodowy certyfikat zawodowy!

suse-cla-logo

partnerzy