Potyczki Młodych Adminów 2018

Wyniki Potyczek Młodych Adminów 2018

Miejsce

Szkoła

Zawodnicy

1 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Adam Żmuda, Daniel Pławiak
2 Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. Gen. Zajączka 7 01-510 Warszawa Jakub Półgęsek, Jakub Szeląg
3 Technikum Informatyczne SCI ul. Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin Dominik Kostecki, Jakub Sajniak
4 Zespół Szkół Elekryczno-Elektronicznych w Szczecinie ul. Racibora 60/61, 71-631 Szczecin Błażej Orzechowski, Jakub Solich
4 Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie Artur Haluch, Norbert Morawski
6 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu ul. Sadkowska 19, 26-600 Radom Piotr Adamczyk, Piotr Kowalczyk
7 I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle im. Króla Stanisława Leszczyńskiego ul. Czackiego 4, 38-200 Jasło Michał Jakubek, Krzysztof Słomski
8 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica Gilbert Helwich, Dawid Czechowski
9 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki Stanisław Szopa, Sebastian Komuda
10 Zespół Szkół Transportowo – Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie ul. Zemborzycka 82, 20-445 Lublin

Harmonogram finału Potyczek Młodych Adminów 2018

8.00 – 9.00 Rejestracja uczestników.
Miejsce: hol przy wejściu głównym
9.00 – 9.15 Uroczysta inauguracja konkursu

Miejsce: sala 211, piętro II

9.15 – 11.30 Zadania finałowe

Miejsce: sale 301 i 304, piętro III

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa

Miejsce: Aula Czekoladowa, piętro II

11.45 – 14.30 Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem / czas wolny
14.30 – 15.15 Obiad

Miejsce: Aula Czekoladowa, piętro II

15.15 – 16.00 Uroczyste zakończenie konkursu:
ogłoszenie wyników i wręczenie nagródMiejsce: Aula Staffa, piętro II

 

Uwaga! Nie zapewniamy noclegów! 

Przypominamy, iż w trakcie konkursu uczestnicy mają dostęp do Internetu, natomiast nie mogą korzystać z własnych nośników danych, notatek itp.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia na finałach! 

 


Zespoły które zakwalifikowały się do Finału PMA 2018

Szkoła

Zespół

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Adam Żmuda Daniel Pławiak
Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13 70-526 Szczecin Dominik Kostecki Jakub Sajniak
Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul. Sadkowska 19 26-600 Radom Piotr Adamczyk Piotr Kowalczyk
Zespół Szkół Elekryczno-Elektronicznych w Szczecinie ul. Racibora 60/61 71-631 Szczecin Błażej Orzechowski Jakub Solich
Zespół Szkół Transportowo – Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie ul. Zemborzycka 82 20-445 Lublin Marcin Wrona Jan Kalinowski
Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie Artur Haluch Norbert Morawski
Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. Gen. Zajączka 7 01-510 Warszawa Jakub Półgęsek Jakub Szeląg
I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle im. Króla Stanisława Leszczyńskiego ul. Czackiego 4 38-200 Jasło Michał Jakubek Krzysztof Słomski
Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica Gilbert Helwich Dawid Czechowski
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki Stanisław Szopa Sebastian Komuda

Wyniki II etapu Potyczek Młodych Adminów 2018

Miejsce Szkoła Zespół
1 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Adam Żmuda Daniel Pławiak
2 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Dominik Grzybowski Piotr Stolarczyk
3 Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13 70-526 Szczecin Dominik Kostecki Jakub Sajniak
3 Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13 70-526 Szczecin Marcin Czajkowski Miłosz Skaza
4 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul. Sadkowska 19 26-600 Radom Piotr Adamczyk Piotr Kowalczyk
4 Zespół Szkół Elekryczno-Elektronicznych w Szczecinie ul. Racibora 60/61 71-631 Szczecin Błażej Orzechowski Jakub Solich
4 Zespół Szkół Transportowo – Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie ul. Zemborzycka 82 20-445 Lublin Marcin Wrona Jan Kalinowski
4 Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie Artur Haluch Norbert Morawski
4 Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. Gen. Zajączka 7 01-510 Warszawa Jakub Półgęsek Jakub Szeląg
5 I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle im. Króla Stanisława Leszczyńskiego ul. Czackiego 4 38-200 Jasło Michał Jakubek Krzysztof Słomski
5 Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13 70-526 Szczecin Aleksander Basarab Aleksander Zioło
6 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul. Sadkowska 19 26-600 Radom Michał Kacprzak Dominik Duranc
7 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica Gilbert Helwich Dawid Czechowski
8 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki Stanisław Szopa Sebastian Komuda
9 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki Bartłomiej Milewski Szymon Śliwiński
9 Zespół Szkół w Głuchołazach ul. Kol. Kaszubska 2 48-340 Głuchołazy Damian Grϋner Adrian Kowalski
10 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań Michał Kacprzak Dominik Duranc
10 Zespół Szkół nr 3 ul. Sandomierska 2 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Maciej Janicki Kamil Mazur
10 Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka Damian Maciaszek Jakub Targosz
11 Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie ul. Loretańska 16 31-114 Kraków Jakub Wiewióra Sebastian Bogusz
11 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica Marcin Galas Mariusz Jarota
11 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica Maciej Piechaczyk Adam Wesołowski
11 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu ul. Poznańska 345 88-100 Inowrocław Kamil Maciejewski Bartosz Baranowski
11 Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie Franciszek Stachura Daniel Mika
11 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki Maciej Żydkiewicz Mateusz Murawski
11 Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe 40-086 Katowice ul.Sokolska 26 Hutnik Michał Mickiewicz Aleksander
12 Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 39-200 Dębica ul. Igancego Lisa 2 Paweł Malisz Dawid Mazur
12 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk Adam Jurkiewicz Magdalena Kowalska
12 Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku ul. Mikołaja Reja 25 80-870 Gdańsk Alan Hebel Maciej Gontarz
12 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu ul. Poznańska 345 88-100 Inowrocław Kamil Dudek Szymon Męcikalski
12 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań Ryszard Borzych Dawid Małysa
13 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań Dominik Szymański Paweł Winter
13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim Adrian Osica Kacper Twardowski
13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim Konrad Kurek Jakub Bieniek
13 Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 39-200 Dębica ul. Igancego Lisa 2 Wiktor Jezioro Szymon Stelmach
14 Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie Krzysztof Wieczorek Janusz Gajda
14 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica Maciej Wolańczyk Daniel Projs
15 Centrum Edukacji Zdroje Technikum informatyczna ul. Jabłoniowa 15 70-761 Szczecin tel. 91 461 33 03 Dominik Głowiński Sebastian Wiśtak
15 V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała Szymon Cader Wojciech Janota
16 Zespół szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki Kacper Potoczny Hubert Latuszkiewicz
16 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań Jakub Trzybiński Nikoloz Glonti
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu ul. Poznańska 345 88-100 Inowrocław Mateusz Pijanowski Adam Tylkowski
16 Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 39-200 Dębica ul. Igancego Lisa 2 Szymon Studniarz Michał Tomaszewski
17 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk Mateusz Pioch Karol Szuster
17 Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie ul. Loretańska 16 31-114 Kraków Albert Mouhoubi Weronika Pałka
17 Zespół Szkół Energetycznych ul. Mikołaja Reja 25 80-870 Gdańsk Daniel Mania Szymon Jarecki
17 Centrum Edukacji Zdroje Technikum informatyczna ul. Jabłoniowa 15 70-761 Szczecin tel. 91 461 33 03 Michał Sadurski Kamil Lenczkiewicz
17 Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach 39-100 Ropczyce, ul. Mickiewicza 13 Konrad Kosydar Piotr Kujda
17 Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach 39-100 Ropczyce, ul. Mickiewicza 13 Sebastian Jakubowski Dawid Kret
17 Zespół Szkół Technicznych ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śl. Kamil Wieczorek Patryk Strzałkowski
17 Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka Łukasz Madej Jakub Szklarczyk
17 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych Gdynia Daniel Cieślak Igor Tatara
18 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul. Sadkowska 19 26-600 Radom Karol Warchoł Karol Kaczmarczyk
18 Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach 39-100 Ropczyce, ul. Mickiewicza 13 Sebastian Toton Jacek Gawron
18 Noworudzka Szkoła Techniczna, ul, Stara Droga 4, 57-401 Nowa Ruda Jakub Matuszczak Kacper Siwek
18 Technikum nr 19 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu Rafał Borowczyk Juliusz Kończal
18 Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich Patryk Bujak Kamil Potapski
18 Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie Kamil Uchnast Maciej Mordoń
19 Centrum Edukacji Zdroje Technikum informatyczne ul. Jabłoniowa 15 70-761 Szczecin Piotr Porwit Dawid Kuryłek
19 Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie ul. Mickiewicza 8 58-200 Dzierżoniów Nowicki Kamil Mudy Kamil
19 Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie ul. Mickiewicza 8 58-200 Dzierżoniów Denys Sepita Kacper Robak
19 Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie ul. Mickiewicza 8 58-200 Dzierżoniów Jakub Rydz Patryk Jankowski
19 Zespół Szkół Technicznych ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śl. Szymon Konieczny Paweł Liszka
19 Zespół Szkół Technicznych ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śl. Arkadiusz Stencel Jan Wojtowicz
19 Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka Rafał Pasierbek Stanisław Ogarek
19 Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38 20-704 Lublin Karol Szymaszek Jakub Łagoda
19 Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38 20-704 Lublin Mikołaj Michnowicz Łukasz Bownik
19 Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie Maciej Stupała Dominik Wolniaczyk

Po raz piąty zapraszamy na konkurs dla młodych Administratorów Systemów Komputerowych – w formule praktycznej – dla: uczniów szkół ponadgimnazjalnych, szkół policealnych

W obecnej edycji konkurs odbędzie się tylko w kategorii:

„Konfiguracja i administrowanie linuksowymi serwerowymi systemami operacyjnymi”

Zakres konkursu obejmuje wiedzę i umiejętności kwalifikacji E.13 “Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami“ szczególnie przydatne przyszłym informatykom i teleinformatykom.

Dla zwycięskich zespołów przewidziano atrakcyjne nagrody!!!

Uczestnicy finałów powalczą o zestawy Raspberry PI3 ufundowane przez Suse Polska.

W wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w Konkursie, a finaliści – certyfikaty SCA-PL (Suse Certified Administrator)!

Dla zwycięskiego zespołu i ich opiekuna przewidziano uczestnictwo w konferencji OpenStack Day 2018, która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018 w Krakowie. Nagroda ufundowana przez firmę Compendium.

Potyczki administratorów odbywają się w rzeczywistych systemach serwerowych – to rywalizacja w praktycznym wykorzystaniu posiadanej wiedzy. Zespoły uczniowskie rozwiązują zadania w trybie zdalnym (on-line) na maszynach wirtualnych w systemie egzaminacyjnym organizatora w etapie II ogólnopolskim. Etap III to finały- odbywają się stacjonarnie.

Terminy na rok szkolny 2017/18

Etapy szkolne 

Etapy przeprowadzane w szkołach mają na celu wyłonienie drużyn  do etapu ogólnopolskiego

Do etapu ogólnopolskiego przechodzi maksymalnie 3 drużyny z jednej szkoły

Termin zgłaszania drużyn do 28 marzec 2018

Etap II ogólnopolski

23-24 kwiecień 2018

Do finału przechodzi 1 drużyna ze szkoły

 

Etap III finałowy

26 maj 2018

            Finały 26 maj 2018 – Warszawa

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Warszawa ul. Wiśniowa 56